Obsluha vstřikovacího lisu 20 000 Kč/měsíc (Jablonec nad Nisou)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha vstřikovacího lisu
• vizuální kontrola vyrobených dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení + prémie, příspěvky a příplatky (18 000 - 20 000 Kč/měsíc)
• možnost ubytování (příspěvek na ubytování ve výši 1275 Kč)
• možnost práce přesčas
• zajištěn svoz z Polska (Bogatynia, Porajów)
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 735 176 722.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou dílů v oblasti automobilového a elektrotechnického průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochota pracovat ve směnném provozu
• zodpovědný přístup k práci, samostatnost, flexibilita
• fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3121784  Datum zveřejnění: 15.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 20 000 Kč