Řidič MKD

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Karlovarský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000-55 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost A&T Transport, s.r.o. působící již 20 let v kamionové a spediční službě, hledá nové kolegy na pozici "Řidič s oprávněním C+E"
Pravidelná přeprava především na trasách Itálie - Skandinávie.
Zodpovědnost za nakládku a vykládku
Práce ve formě turnusů (4 týdny na cestách, týden doma)
Zajímavé platové ohodnocení plus stravné

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové ohodnocení od 45 000 Kč
Výplaty v pravidelných termínech, možnost čerpání průběžných záloh
Moderní vozový park, který pravidelně obměňujeme (Volvo, Scania, návěsy KRONE)
Individuální přístup v rámci turnusů
Možnost výhodného financování osobních aut
Svoz a odvoz z turnusů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz sk. C+E
Ukončené středoškolské vzdělání (bez maturity)
Trestní bezúhonnost
Praxe alespoň půl roku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3141676  Datum zveřejnění: 25.7.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000-55 000 Kč/měs