Koordinátor s rumunštinou 25 000 Kč/měsíc (Liberec)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• koordinace pracovníků z Rumunska - překlady, tlumočení, péče o pracovníky
• denní kontrola pracovníků na pracovišti, osobní konzultace, telefonické poradenství, přítomnost a řešení situací při ubytování
• komunikace na denní bázi s klientem (vedoucí výroby, mistři, team leadeři)
• spolupráce s náborovým oddělením v Rumunsku, koordinace dopravy pracovníků apod..
• reporting vedoucímu pobočky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivující platové ohodnocení (25 000 Kč/měsíc) a další bonusy v závislosti na výsledcích a kvalitě práce
• mobilní telefon
• prostor pro seberealizaci a další rozvoj
• práce v motivovaném týmu zkušených profesionálů
• flexibilní pracovní doba
• práci na hlavní pracovní poměr
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 734 315 707.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Mezinárodní společnost působící v oblasti personálního poradenství a zaměstnávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• znalost českého/slovenského a rumunského jazyka PODMÍNKOU! (komunikace s pracovníky v rumunštině, s klienty v češtině)