Pracovník/ce v sociální službách - osobní asistent/ka

MCU KOLOSEUM, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Generála Svobody 83, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
82 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:MCU KOLOSEUM, o.p.s., IČ 25405080
Pracoviště:Generála Svobody 83/47, Liberec XIII-Nové Pavlovice, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 82 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MCU Koloseum, o.p.s., hledá pracovnici/pracovníka v sociálních službách do terénní služby sociální péče - osobní asistence. Náplní práce je poskytování základních činností dle zákona o sociálních službách klientům. Službu pracovníci poskytují převážně v domácnosti, v terénu a ve školních nebo školských zařízeních.
Pracovní doba nerovnoměrná od 7:00 do 19:00, někdy so, ne, po domluvě možnost přizpůsobení Vašim potřebám.
Pracoviště - Liberec.
Požadujeme:
- spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, samostatnost
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- kurz pracovníka v sociálních službách (možno i doplnit v průběhu zaměstnání).
- praxi (nejlépe v přímé péči o klienty).
- ochotu a nadšení pro práci s cílovou skupinou (děti od 3 let, OZP, senioři)
Nabízíme:
- příspěvek na kupon MHD/IDOL
- služební telefon
- vnitřní proškolení
- zajištění dalšího odborného vzdělávání
- stravování v jídelně MCU KOLOSEUM, o.p.s. - zaměstnanecká cena
- menší přátelský kolektiv
V případě zájmu prosíme nejdříve domluvit termín schůzky. E-mailem zasílejte strukturované životopisy s průvodním motivačním dopisem. Nástup dle dohody.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11633360739

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání