Mechanik elektronického zařízení

mdexx Magnetronic Devices s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Náchodská 524, 541 03 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:mdexx Magnetronic Devices s.r.o., IČ 27462307
Pracoviště:Mdexx Magnetronic Devices s.r.o., Náchodská 524, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 80 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis činnosti

•Provádění údržby a oprav strojů a zařízení, renovace a montáže výrobních elektronických zařízení
•Zhotovování výrobků součástkové základny pro zařízení
•Výroba jednoduchých výrobních a kontrolních přípravků

Požadovaná kvalifikace

•SŠ nebo odborné vzdělání v oboru slaboproudé elektrotechniky
•Praxe v oboru

Nabízíme

•zázemí mezinárodní společnosti
•kolektiv mladých pracovníků
•týden dovolené navíc
•zajištění sociální oblasti (penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na závodní stravování, ...)

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11794720724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Požadované vzdelání:Montáž strojů a zařízení
Slaboproudá elektrotechnika
Mechanik elektronických zařízení