Obchodní manager/ Obchodní zástupce

MDI Energy s.r.o.

Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
03.11.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků převážně v
PODNIKATELSKÉ SFÉŘE.

- následná péče v rámci dlouhodobé spolupráce
- působení v jednom z vybraných regionů: Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smluvní vztah založený na Smlouvě o obchodním zastoupení,po
zaškolení HPP
- Nabízíme profesionalitu v oblasti péče o zákazníky
- Práci v příjemném kolektivu
- Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- Stanete se našimi kolegy a kolegyněmi
- Pomůžeme Vám nastartovat Vaši kariéru
- Zaškolíme Vás zcela zdarma našimi specialisty
- Poskytneme Vám zajímavé produkty, kvalitní služby a odbornou péči na vysoké úrovni
- Neváhejte využít svých zkušeností a schopností při spolupráci s námi

Informace o náboru

Hledáme Obchodní zástupce, kteří mají zkušenosti /nebo Vás rádi zaučíme.
Hledáme Obchodního manažera, který má prokazatelné zkušenosti s vedením týmu a náborem nových uchazečů.

Chcete pracovat ?
Chcete si vydělat ?

Pracujte pro společnost MDI

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Chcete mít v rukou produkty a službu, která pomáhá lidem?
• Chcete pracovat ve společnosti, která si dává za cíl v první řadě spokojený zákazník?
• Chcete mít velký potenciál lidí ve svém okolí, které můžete kontaktovat se svou nabídkou?
• Chcete být specializovaným profesionálním obchodníkem v oblasti energetiky?
• Chcete si sám ovlivnit volnost a svobodu ve své práci?
• Chcete se aktivně podílet na formování svého postavení a kariérního postupu v práci?
• Chcete se sám rozhodovat o výšce svého příjmu?
• Chcete se účastnit zajímavých setkání?
• Chcete se těšit do práce?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MDI Energy s.r.o. je alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu do Vašich domovů, kanceláří, pracovních prostor, zkrátka kamkoliv si budete přát. Máme velmi silná partnerství s velkými hráči na trhu a díky tomu jsme schopni nabídnout neméně zajímavé ceny, ale i servis.
ID: 1912060  Datum zveřejnění: 29.10.2014