Odborný pracovník pozinkovny Plzeň - 28.000 Kč bez přesčasů

MEA Metal Applications s.r.o.

Místo práce
Domažlická 180, 318 00 Plzeň, Plzeňský kraj, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28.000 Kč - mzda bez přesčasů po zapracování (během zapracování 26.000 Kč), s přesčasy 30.000-37.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odborný pracovník na výrobní pozice pozinkovny a na další vybrané pozice v kovovýrobě
- 3 směnný provoz (případně jen stálé odpolední nebo stálé noční směny)

Požadujeme:
- praxi v průmyslu, nejlépe v kovovýrobě (práce s plechem, obsluha strojů, apod.)
- vyučení v technickém oboru
- manuální zručnost
- průkaz VZV výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. a 14. plat
- 25 dnů dovolené
- stravenky
- získání certifikátu o odbornosti
- práce přímo v Plzni - výborná dostupnost MHD

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický obor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Podniková skupina MEA je předním mezinárodním výrobcem a dodavatelem produktů pro stavebnictví. Naše rozmanité inovativní produkty jsou prodávány po celém světě.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2980823  Datum zveřejnění: 5.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000 Kč - mzda bez přesčasů po zapracování (během zapracování 26.000 Kč), s přesčasy 30.000-37.000 Kč