Řidič nákladního automobilu s přívěsem

Mechel Service Stahlhandel Czech Republic s.r.o.

Průmyslová čp. 461, 53003 Pardubice - Pardubičky, Praha, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
02.03.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolehlivě a přesně plnit úkoly dané vedoucím logistiky, tzn. rozvážet zakázky na určená místa vykládky a nakládky, k tomu zabezpečovat veškeré doklady a zajistit jejich předání určeným osobám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina CE.
- Prokazatelná praxe v rámci skupiny min. 5 let.
- Profesní osvědčení, kartu řidiče do tachografu a výpis z karty řidiče.
- Platný jeřábnický a vazačský průkaz (výhodou).
- Trestní bezúhonnost (výpis z TR, výpis z bodového systému řidiče).
- Spolehlivost, flexibilita.
- Zdravotní způsobilost dle zákona (dopravně-psychologické vyšetření).
- Platná zdravotní prohlídka. Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu řidiče.
- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mechel Service Stahlhande Czech Republic s.r.o. je dceřinnou společností mezinárodního koncernu obchodujícího s hutním materiálem v zemích střední a východní Evropy.
ID: 2015421  Datum zveřejnění: 16.2.2015