Operátor/ka telemarketingu - nové české i slovenské projekty!

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 63, Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.04.2014
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 130 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní oslovování klientů po telefonu s nabídkou produktů významných SLOVENSKÝCH i ČESKÝCH společností - významní zadavatelé z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, operátorských služeb, tiskovin aj.
- domlouvání termínů obchodních schůzek
- péče o stávající zákazníky - profesionálně a seriózně!
- zaznamenávání výsledků hovorů do PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme fixní mzdu od 70 Kč/hod + neomezené výkonnostní prémie! + nyní o 40% navýšení
- mimořádná ohodnocení a docházkové prémie
- postupné navyšování základní (fixní) mzdy
- příspěvek na dopravu (nad 30 km dojíždění)
- PRO UCHAZEČE S PRAXÍ NAVÝŠENÍ FIXNÍ MZDY!

- JISTOTU VÝDĚLKU po celý rok
- FLEXIBILITU - možnost volitelnosti směn dle Vašich představ (4, 6, 8 hod; ranní, odpolední, večerní i víkendové směny…)
- práci v BRNĚ – jsme snadno dostupní
- MOTIVAČNÍ PROGRAMY – např. soutěže o hodnotné ceny a firemní párty
- KARIERNÍ RŮST - vychováváme si své vedoucí pracovníky
- PRÁCI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH – poskytujeme servis zákazníkům významných českých i zahraničních firem

- po prvních 2 měsících speciální docházkovou prémii 800 Kč
- propracovaný systém vzdělávání (možnost získání certifikací)
- za přivedení známého bonus 750- 1.500 Kč

Informace o náboru

Navštivte nezávazně naši společnost!

Kdy:
- pravidelně každé úterý v 16:00 hodin

Kde:
- Brno, Vídeňská 63 (zastávka Celní, tram. č.2, 5, 6, 7; zastávka Vsetínská, tram. č. 8)

Na co se můžete těšit?
- prezentace pracovních příležitostí
- prohlídka call centra

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo nám zavolejte, případně zašlete sms na číslo 720 001 582 a to ve tvaru prace jmeno prijmeni a my se Vám ozveme. Navštivte nás i na facebooku: facebook/ Mediaservis – Zákaznické centrum!
Video ZC: http://www.youtube.com/watch?v=H7WHo6LYEkg

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hodíte se pro tuto práci?

- Je Vám 15 a více let a máte ukončené základní vzdělání?
- Máte čistý trestní rejstřík?
- Jste komunikativní? A MÁTE HLAVNĚ PRODEJNÍHO DUCHA?
- Máte uživatelskou znalost PC?
- Stojíte o dlouhodobou brigádu?
- Můžete odpracovat min. 40 hodin měsíčně?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1668702  Datum zveřejnění: 12.6.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 - 130 Kč/hodina