Operátor call centra - u nás profesionálně a seriózně

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 63, Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
14.07.2014
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U NÁS SE PRACUJE PROFESIONÁLNĚ A SERIÓZNĚ! JSME CALL CENTRUM S TRADICÍ A STOJÍME SI ZA PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM JAK K ZAMĚSTNANCI, TAK K ZÁKAZNÍKOVI- FÉROVÉ PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ I ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ ZA JEJICH PRÁCI!
AKTUÁLNÍ ROZŠIŘOVÁNÍ TÝMŮ - NOVÉ PROJEKTY VÝZNAMNÝCH ČESKÝCH I SLOVENSKÝCH ZADAVATELŮ (OBLAST BANKOVNICTVÍ, POJIŠŤOVNICTVÍ, OPERÁTORSKÝCH SLUŽEB, KNIŽNÍHO KLUBU AJ.).

NÁPLŇ PRÁCE:
• telefonické kontaktování stávajících klientů s nabídkou doplňkových služeb + NOVÉ ČESKÉ I SLOVENSKÉ PROJEKTY
• péče o klienty a klientský servis
• administrativní práce s PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

PŘI DOJÍŽDĚNÍ NAD 50 KM PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU!
• práci v příjemném a mladém kolektivu
• možnost seberealizace a profesního růstu
• ničím omezené výkonnostní prémie!!! + nyní navýšení o 40%
• odborné zaškolení a průběžné vzdělávání
• získání praxe v perspektivním oboru
• soutěže o ceny a další atraktivní motivační prvky
• firemní benefity – stravenky, 4 dny osobního volna navíc, Cafeterie
• práce v centru Brna
• možnost HPP i zkrácený úvazek (možnost i na dohodu)
+ za přivedení známého bonus 2.500 Kč!

Informace o náboru

Navštivte nás nezávazně pravidelně každé ÚTERÝ v 16.00 hod., délka cca 1 hodina
Kde: Vídeňská 63, Brno (tramvaj č. 2,5,6,7 zastávka Celní)
Co Vás čeká:
- prezentace pracovních příležitostí
- prohlídka call centra

Navštivte nás i na facebooku: facebook/ Mediaservis – Zákaznické centrum!

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo nám zavolejte na číslo 602 165 571. Můžete rovněž zaslat SMS na číslo 720 001 582 a to ve tvaru PRACE JMENO PRIJMENI a my se Vám ozveme.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MediaCall, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MediaCall za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• výborné komunikační dovednosti + prodejního ducha!
• zodpovědnost a trestní bezúhonnost
• uživatelskou znalost PC a MS Office
• aktivní přístup k práci
• ochotu učit se novým věcem
• dvousměnný provoz HPP 08.30-17.00 / 12.30-21.00
zkrácený úvazek 6hod. 08.30-15.00/ 15.00-21.00

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1710775  Datum zveřejnění: 10.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14000 - 20000 Kč/měsíc