Vylepšete si své CV – HPP flexibilně – 15.000 -20.000 Kč (Telefonní konzultat)

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 63, Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
20.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme call centrum s tradicí a stojíme si za profesionálním přístupem již od roku 2001.
Hledáme nové kolegy pro dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
Práce je vhodná pro každého – vítáme absolventy, seniory, ženy na mateřské dovolené, nebo i vás, kteří se chcete dále vzdělávat a rozvíjet svoji osobnost.
MediaCall si svých zaměstnanců váží a dokáže je náležitě ocenit za dobře odvedenou práci. I proto Vám nabídneme smlouvu na hlavní pracovní poměr ihned.
Právě rozšiřujeme týmy českých i slovenských TOP projektů.

Vaší pracovní náplní bude:
• Aktivně oslovovat a pečovat o stávající klienty prestižních společností, např. Electroworld, AXA, Cardif, E.ON, T-mobile, Knižní klub, TO2, ČEZ, Slovenská spořitelna, Poštová banka a jiné
• Hledat nejlepší řešení pro zákazníka podle jeho přání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro říjnové nástupy platí navíc speciální bonus 2000 Kč!
• Jistá fixní mzda + motivující finanční ohodnocení s možností neomezeného výdělku
• Proplacené presčasy a přestávky
• Zaměstnanci s praxí mají vyšší nástupní plat
• Příspěvek na dopravu pro dojíždějící nad 50 km
• Za přivedení známého bonus 4. 000 Kč
• Práci na hlavní pracovní poměr ihned po nástupu
• Firemní benefity (stravenky, flexipassy, 4 dny osobního volna, navíc pravidelné firemní večírky a jiné)
• Pravidelné soutěže a další motivační prvky
• Získání praxe v oblasti obchodu a marketingu
• Pravidelné kurzy zdarma (komunikace, prokrastinace, asertivity, timemanagementu)
• Možnost profesního růstu
• Flexibilní pracovní doba dle Vašich časových možností, možnost práce i o víkendu
• Možnost i zkráceného úvazku
• Přátelský kolektiv a vedení
• Práce v centru Brna

Informace o náboru

Požadované předpoklady:

• Komunikační dovednosti
• Uživatelská znalost PC
• Aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem
• Obchodní nasazení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1856653  Datum zveřejnění: 16.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc