Konzultant po telefonu pro významné zákazníky

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 63, Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
20.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme call centrum s tradicí a stojíme si za profesionálním přístupem již od roku 2001.
Hledáme nové kolegy pro dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr. Nabízíme možnost i zkráceného úvazku (ideální pro maminky s dětmi, SD, ID...)
Práce je tedy vhodná pro každého – vítáme absolventy, seniory, ženy na mateřské dovolené, nebo i vás, kteří se chcete dále vzdělávat a rozvíjet svoji osobnost.
MediaCall si svých zaměstnanců váží a dokáže je náležitě ocenit za dobře odvedenou práci. I proto Vám nabídneme smlouvu na hlavní pracovní poměr ihned.

Vaší pracovní náplní bude:
* Aktivní oslovování a péče o stávající klienty prestižních společností
* Hledání nejlepšího řešení pro zákazníka podle jeho přání a následné zadávání dat do PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Flexibilní pracovní doba dle Vašich časových možností, možnost práce i o víkendu
* Možnost i zkráceného úvazku
* Jistá fixní mzda + motivující finanční ohodnocení s možností neomezeného výdělku
* Proplacené presčasy a přestávky
* Zaměstnanci s praxí mají vyšší nástupní plat
* Příspěvek na dopravu pro dojíždějící nad 50 km
* Za přivedení známého bonus 4 000 Kč!
* Práci na hlavní pracovní poměr ihned po nástupu
* Firemní benefity (stravenky, flexipassy, navíc pravidelné firemní večírky a jiné)
* Pravidelné soutěže a další motivační prvky
* Získání praxe v oblasti obchodu a marketingu
* Pravidelné kurzy zdarma (komunikace, prokrastinace, asertivity, timemanagementu)
* Možnost profesního růstu
* Přátelský kolektiv a vedení
* Práce v centru Brna

Informace o náboru

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Najdete nás na Vídeňské 63, Brno (tram 2,5,6 zastávka Celní, tram 8 zastávka Vsetínská)
Budeme rádi, když nás přijedete navštívit.
Každé úterý v 16:00 hod. probíhá den otevřených dveří, kde se dozvíte bližší informace

Navštivte nás i na facebooku: facebook/ MediaCall

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Komunikační dovednosti
* Obchodního ducha
* Uživatelskou znalost PC
* Aktivní přístup a ochotu učit se novým věcem
* Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2062943  Datum zveřejnění: 26.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc