Supervizor/ka pasivního telemarketingu O2

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 995/63, Brno, Praha, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
20.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení týmu, motivace a rozvoj
- spolupráce s druhým supervizorem týmu a TOP operátory
- zodpovědnost za výsledky svěřeného týmu (15-20 osob)
- plánování kapacit a efektivní řízení chodu projektu
- hodnocení hovorů, zpětné vazby, koučování, online náslechy
- supervize a motivace operátorů
- školící činnost
- administrativa spojená s chodem týmu
- přímá komunikace se zadavateli projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- zodpovědnou práci s velkou mírou samostatnosti
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
- systém firemního vzdělávání a dalších kurzů

- motivující finanční ohodnocení (po zaškolení nástupní plat cca 25. 000 Kč)
- zaměstnanecké benefity (stravenky, mobilní telefon, osobní volno, Cafeterie...)
- firemní akce, soutěže, teambuildingy
- možnost kariérního růstu

Informace o náboru

Máš-li nějaké dotazy ještě před odesláním životopisu, napiš na email [email protected]

Životopis spolu s motivačním dopisem odešli na [email protected]

Nástup: dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme:
- zkušenost s vedením týmu výhodou
- praxi z call centra
- zkušenost z oblasti telekomunikací vítána
- velmi dobrou znalost práce na PC (vč. MS Word a Excel)
- odolnost vůči stresu a flexibilitu
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- časová flexibilita – směnný provoz (provoz linky 7:00 - 23:30, včetně svátků a víkendů) – případné přesčasové hodiny a práce v noci je proplácena nad rámec standardní mzdy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2067603  Datum zveřejnění: 31.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 25000 Kč/měsíc