Telefonní konzultant pro významné zákazníky. Náborový příspěvek až 2 500 Kč!

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 995/63, 639 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
16.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V MediaCall Vás čeká

Propracovaný adaptační plán pro každého nováčka
- Podrobné seznámení s nabízeným produktem
- Odborné zaškolení v oblasti prezentačních a prodejních dovedností
- Důsledná péče a dohled při začleňování do pracovního procesu

Flexibilní pracovní doba
- Plánování směn dle Vašich časových možností
- Možnost práce i o víkendu

Motivační finanční ohodnocení
- Náborový příspěvek až 2 500 Kč!
- Bonus za přivedení nového kolegy ve výši až 4000,- Kč
- Jistá fixní mzda, vyplácena včas a postupně zvyšována
- Neomezené výkonnostní prémie
- Provize z prodeje
- Proplacené přestávky

Možnost výběru a kombinování rozmanitých zaměstnaneckých benefitů
- Stravenky
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na dopravu
- Nadstandardní osobní volno
- Kupony do obchodů
- Poukazy na sportovní aktivity
- Relaxační, ozdravené a zkrášlující služby
- Vstupenky do kina či divadla

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám v MediaCall nabídneme

Osobní růst a rozvoj
- Získání praxe v perspektivní oblasti obchodu a marketingu
- Průběžné vzdělávací programy poskytované zdarma
- Možnost získání certifikací
- Možnost seberealizace a kariérního růstu

Zaměstnanci s praxí
- Smlouva na HPP ihned
- Vyšší nástupní mzda

Přátelský kolektiv a vedení
- Pravidelné týmové a celofiremní hry a soutěže o hodnotné i zážitkové ceny
- Firemní večírky

Informace o náboru

- Stabilní a expandující call centrum s tradicí
- Profesionální přístup
- Seriózní a férové jednání vůči zaměstnancům
- Více než 275 operátorských míst
- Pozice vhodná pro každého
- Práce na hlavní pracovní poměr i brigáda
- Práce v centru Brna s dobrou dopravní dostupností

Den otevřených dveří:

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Najdete nás na Vídeňské 63, Brno (tram 2,5,6 zastávka Celní, tram 8 zastávka Vsetínská)
Budeme rádi, když nás přijedete navštívit.
Každé úterý v 16:00 hod. probíhá den otevřených dveří, kde se dozvíte bližší informace

Navštivte nás i na facebooku: facebook/ MediaCall!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zodpovědnost a trestní bezúhonnost
- Komunikační dovednosti
- Prodejního ducha
- Aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
- Uživatelskou znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2113965  Datum zveřejnění: 11.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc