Konzultant O2 - pasivní linka

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 545/55, 639 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
v průběhu měsíce října
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 - 33 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme tým zákaznické pasivní linky O2 a hledáme nové kolegy!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• perspektivní zaměstnání s reálnou možností kariérního a finančního růstu - VIP team, TOP OP, Supervizor, vedoucí projektu (pozice obsazujeme primárně z interních zdrojů)
• proplacené školení bez závazku - poskytneme vám komfortní úvodní 14 denní školení, které vám plně uhradíme
• propracovaný systém tréninků a školení - poskytujeme pravidelné individuální rozvojové aktivity, abyste se na lince cítili dobře a sebejistě
• hlavní pracovní poměr ihned po nástupu (plný i zkrácený úvazek)
• práci a zkušenosti v oblasti zákaznického servisu - získáte cenné zkušenosti, které uplatníte dále na pracovním trhu
• základní mzda 90 Kč/hodinu (cca 15 840 Kč/měsíc)
• včetně bonusů průměrně 120 Kč/hodinu (cca 21 120 Kč/měsíc)
• 10% nejlepších pravidelně dosáhne na nejméně 150 Kč/hodinu (cca 26 400 Kč/měsíc)
• navíc stravenky (70 Kč na odpracovanou směnu, z toho 38 Kč hradí zaměstnavatel)
• příspěvky na dopravu pro dojíždějící nad 50 km
• placené úvodní školení v délce 14 dnů
• ještě odměna za doporučení či získání dalšího nového zaměstnance až 4 400 Kč + celý rok, každý měsíc 10% odměna z výkonu doporučeného kolegy!
• hradíme pracovnělékařské prohlídky
• a navíc náborový příspěvek 15 000 Kč

A k tomu naše pracoviště má perfektní dopravní dostupnost, přímo u zástavky Celní.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr a to na plný i zkrácený úvazek (40 a 30 hodin/týden), výjimečně na DPČ.
Práce je vhodná pro kolegy a kolegyně všech generací, a to jak pro absolventy škol tak i zaměstnance s životními a pracovními zkušenostmi.

Informace o náboru

A kdy je nástup?
Termín nástupu je během měsíce října.
Tak neváhejte a pošlete svůj životopis, ať se můžeme domluvit na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• týmového hráče, který se nebojí komunikovat po telefonu a má chuť naučit se něco nového
• ty, kteří ovládají práci s počítačem
• zájemce o dlouhodobou spolupráci
• časovou flexibilitu – směny v rozmezí Po – Ne, 7:00 – 23:00 hod
• zkušenost na call centru výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2134706  Datum zveřejnění: 19.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000 - 33 000