MediaCall! Práce, která Vás posune dál! Nástupní bonus 3 000 Kč (Telemarketingový pracovník)

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 546/55, 639 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* oslovování stávajících klientů našich zadavatelů
* nalezení vhodného řešení pro klienta a jeho potřeby
* kontrola a podpoření spokojenosti klientů
* získávání zpětné vazby od klienta

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme Vám co nabídnout! Nevěříte? Přijďte se přesvědčit..
Mnoho zaměstnaneckých výhod, na které má u nás nárok každý zaměstnanec! Nástupní bonus 3 000 Kč!

* jistá fixní mzda + pro zkušené operátory nabízíme navýšení mzdy ihned po nástupu
* neomezené výkonnostní prémie
* stravenky
* pracovní doba dle Vašeho volného času
* možnost volby mezi plným pracovním poměrem (40hod./týden) nebo zkráceným pracovním poměrem (30hod./týden)
* praxe pro Váš další profesní rozvoj
* motivační soutěže o hodnotné ceny
* cafeteria (poukazy na sportovní aktivity, vstupenky do divadla, kina, drogerie a další)
* přiveďte svého kamaráda a získejte odměnu až 4 000 Kč
* občerstvení na pracovišti
* budete dojíždět z daleka? My Vám na to přispějeme až do výše 1 000 Kč!

Informace o náboru

Máte zkušenosti a hledáte novou práci, která se zabývá péči o zákazníka a zákaznického servisu?
Přijďte se k nám podívat a my Vám ukážeme, že jsme nejlepší! U nás máte jistotu v měsíčním příjmu, v získání nových zkušeností a mnoho zaměstnaneckých výhod, které našim zaměstnancům nabízíme.

Co řekneme, to platí! :)

Chcete se dozvědět více?
Přijďte se k nám nezávazně podívat na den otevřených dveří!
Každé úterý v 16 hod. jsme tu pro Vás a Vaše dotazy.
Nevíte kde sídlíme? Najdete nás na ulici Vídeňská 63, Brno (šalina 2,5,6 - zastávka Celní, šalina 8 - zastávka Vsetínská)

Navštivte nás na našem facebooku: https://www.facebook.com/mediacallsro/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2328511  Datum zveřejnění: 24.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc