Špecialista zákazníckej linky pre Slovákov v Brne!

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 546/55, 63900 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ste v Brne a hľadáte prácu nebo brigádu?

Máme tu pre Vás skvelú príležitosť ako začať!

Hľadáme zamestnancov, pre kterých je komunikácia výzvou – hlavný pracovný pomer – plný úväzok 8 hod., skrátený uväzok 6 hod.

Ponúkame tiež možnosť brigády.

Kampane, na ktorých začnete svoju kariéru u nás:

- zjednanie schôdzok v bankovom sektore a overenie doručenia ponuky/katalógu s kancelárskymi potrebami klientom.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo Vás čaká ako odmena za odvedenú prácu?

- Ponúkame 70 Kč/hod. + výkonnostné bonusy podľa Vašej šikovnosti.
- Pri hlavnom pracovnom pomere dostávate 70 Kč stravenky za odpracovaný deň.
- Motivačný bonus za Vašu priazeň 15 000 Kč.
- A nakoniec zmluvu na dobu neurčitú ihneď po nástupe!

Máte otázky na ktoré tu nepadla odpoveď? Chcete vedieť viac?

Zavolajte nám na tel.: 602 165 571 alebo napíšte na nižšie uvedený email.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis a my si dohodneme s Vami stretnutie, na ktorom sa dozviete podrobné informácie o práci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikatívnosť
- chuť pracovať a vyskúšať niečo nové

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2731079  Datum zveřejnění: 20.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000 - 25 000 Kč