Supervizor/ka telemarketingu v MediaCallu (pobočka Praha)

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Novákových 439/6, Praha - Libeň, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s produkty Telco segmentu? Chcete rozvíjet naši pražskou pobočku?

V tom případě jste tu správně!

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici supervizor/ka call centra.

Ideální kandidát má přirozenou autoritu, výborné prezentační dovednosti, odolnost vůči stresu, orientaci na prodej a vysoké pracovní nasazení. Jste takový?

V čem by spočívala vaše práce?
- vedení, motivace a rozvoj celého týmu
- zodpovědnost za výsledky svěřeného týmu
- hodnocení hovorů operátorů, zpětné vazby, koučování, online náslechy
- supervize a motivace operátorů
- školící činnost
- přímá komunikace se zadavateli projektu
- budování pozitivní atmosféry v týmu
- reporting směrem k nadřízenému a zadavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme?
- zodpovědnou práci s velkou mírou samostatnosti
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
- systém firemního vzdělávání a dalších kurzů
- motivující finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky, mobilní telefon)
- nástup ihned

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj životopis zároveň s motivačním dopisem na email: [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme od vás?
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenost s vedením týmu výhodou
- praxe s produkty segmentu Telco výhodou
- velmi dobrou znalost práce na PC (vč. MS Word a Excel)
- orientaci na výsledek a jeho plnění
- samostatnost, zodpovědný přístup, čistý výpis z rejstříku trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2906008  Datum zveřejnění: 24.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 28000 Kč/měsíc