Vydělávejte s Alzou! (Telemarketingový pracovník)

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 546/55, 63900 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
16 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Líbilo by se vám být součástí jedinečného projektu v Brně? Rádi komunikujete s lidmi a pomáháte druhým? Baví Vás zdolávat výzvy a dotahovat věci do konce?

Vsaďte na zelenou a přidejte se k nám!

Do našeho týmu marťanů hledáme nové nadšence, kteří budou pečovat o klienty jednoho z našich významných zákazniků.

Jaká bude Vaše náplň práce?

* Kontaktování klientů Alzy, kteří mají k vyzvednutí objednávku a zároveň poradenství a prodej doplňkových služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jste ten pravý marťan, pokud

* Prodej pro Vás není vulgární výraz
* Dokážete se vcítit do druhých
* Jste nadšenec a do práce chcete chodit s úsměvem
* Mluvíte plynule česky nebo slovensky

Jaká odměna Vám za to přiletí?

* Průměrná nástupní mzda 16 000 Kč s postupným navyšováním
* Neomezené výkonnostní bonusy závislé na Vaší šikovnosti
* Nástupní bonus 3 000 Kč
* Stabilní práce s týmem přátelských lidí všech věkových kategorií
* Mimořádná odměna za doporučení kamaráda v rámci našeho programu FRIENDS – až 10 000 Kč
* Volba pracovní doby
* Možnost spolupráce i na částečný úvazek či brigádu, přivýdělek ke studiu, mateřské či důchodu
* Firemní benefity, různé odměny a bonusy
* Vstupní a pravidelná školení

Spokojenost klientů je pro nás prioritou, tak nám ji pomozte udržovat a zvyšovat. Právě díky Vám mohou klienti každý den objevovat nový svět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3007442  Datum zveřejnění: 28.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 - 30 000 Kč