Vydělávej s profíky! 100 - 160 Kč/hod. (Praha - Koněvova) Telemarketingový pracovník

MediaCall s.r.o.

Místo práce
Koněvova 2660/141, Praha - Žižkov, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
16 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je pro Vás úspěch hnacím motorem a pusa se Vám na chvíli nezastaví?
Pak právě Vy můžete být přímo u zrodu naší nové pobočky a postupně ji společně s dalšími kolegy stavět na nohy!

Čeká Vás práce:
• při které se budete bavit – a to doslova
• denně budete rozvíjet své komunikační schopnosti
• uplatníte své kouzlo a přesvědčovací talent
• můžete ovládat svůj čas – v rámci mezí :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mimo to ještě získáte:
• finanční odměnu složenou z fixní i variabilní části závislé na Vašich schopnostech (prům. výdělek 160 Kč/hod.)
• firemní benefity, různé odměny a bonusy
• kompletní zaškolení, po kterém hravě budete vědět co a jak
• flexibilní brigádu, ale i stabilní zaměstnání
• přátelské pracovní prostředí
• možnost či přímo nutnost účastnit se firemních akcí a motivačních soutěží :-)

Pojďte společně s námi zdolat tuto výzvu a zašlete nám svůj životopis, ať si můžeme domluvit osobní schůzku!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Stačí min věk 18 let a chuť naučit se něco nového nebo zdokonalovat své schopnosti!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která se zabývá telemarketingem již od roku 2002. Zakládáme si na tom, že spolupráce s našimi klienty ze segmentu pojišťovnictví, bankovnictví a jiných je dlouhodobá, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3038775  Datum zveřejnění: 30.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 - 30 000 Kč