Chyžná / chyžný – Bavorsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Feuerwehrheimstraße 12, Bayerisch Gmain, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Bayerisch Gmain (krajinský okres Berchtesgadener Land, juhovýchodné Bavorsko) – nástup možný ihneď – izba pre personál k dispozícii – celoročné zamestnanie na plný úväzok

Hľadáme zamestnanca/zamestnankyňu (m/ž/iné) ako

pracovnú silu na upratovanie (m/ž/iné)
našich izieb pre hostí a spoločných priestorov

na plný úväzok (39 hodín týždenne).

V optimálnom prípade máte znalosti v oblasti upratovania izieb, ste flexibilní, dôkladní a spoľahliví. Vyžaduje sa základná znalosť nemčiny.

Hotel a reštaurácia St. Florian sa nachádza v obci Bayerisch Gmain uprostred krajinského okresu Berchtesgadener Land v juhovýchodnom Bavorsku.

V 146 izbách máme miesto pre 308 hostí. Naši hostia majú k dispozícii prekrásny krytý bazén, dve sauny, kolkáreň, fitness miestnosť a ďalšie pobytové priestory.

Ponúkame:

- zamestnanie po celý rok s pravidelným pracovným časom,
- hodinovú mzdu 12,50 eura,
- 6 týždňov dovolenky za rok, časť dovolenky je možné si vziať aj v hlavnej sezóne,
- poskytujeme pracovný odev,
- bonusové príplatky podľa výkonu,
- k dispozícii ubytovanie pre personál.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / zamestnávateľ:

Svoju prihlášku so životopisom posielajte, prosím, na

Gästehaus und Restaurant St. Florian
z. Hd. Herrn Reichel, Feuerwehrheimstr. 12-18
D-83457 Bayerisch Gmain

alebo e-mailom na:

[email protected]
www.feuerwehrheim.de/stellenangebote

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4617885  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.