Можливість для людей з України

Zdravotná sestra/zdravotný brat / Opatrovateľ/ka seniorov - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Sársko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesta výkonu práce: Sársko, Porýnie-Falcko a Hesensko - nástup možný ihneď

Hľadáme na najbližší možný termín:

Zdravotné sestry/zdravotných bratov (m/ž/iné) / Opatrovateľov seniorov (m/ž/iné) do Nemecka

na plný alebo čiastočný úväzok

ERGO TEC GmbH je moderný poskytovateľ personálnych služieb so silnými regionálnymi väzbami a partnerským prístupom. Ako zamestnávateľ vám ponúkame odmenu zodpovedajúcu výkonu v súlade s kolektívnou zmluvou iGZ/DGB vrátane príspevkov na dovolenku a Vianoce.

Vaše úlohy:

  • základná a zdravotná starostlivosť o obyvateľov/obyvateľky alebo pacientov v nemocnici,
  • podpora pri zvládaní každodenného života,
  • plánovanie a dokumentácia ošetrovateľských opatrení,
  • vykonávanie preventívnych opatrení,
  • úzka spolupráca s lekármi, terapeutmi a príbuznými.

Kvalifikácia:

  • ukončené vzdelanie v odbore geriatrická sestra, zdravotný a ošetrovateľský asistent alebo porovnateľná kvalifikácia,
  • empatia a radosť z rokovania s ľuďmi,
  • samostatný a starostlivý spôsob práce,
  • vodičský preukaz skupiny B a osobný automobil výhodou,
  • dobrá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom,
  • fyzická odolnosť,
  • ste tiež tímový hráč, spoľahlivý, flexibilný a vysokomotivovaný?

Ponúkame vám:

  • dobrú pracovnú atmosféru s dobrými šancami na prevzatie do zamestnaneckého pomeru naším klientom,
  • náročnú, zaujímavú a rozmanitú prácu,
  • odmeňovanie v súlade s kolektívnou zmluvou IGZ v závislosti od kvalifikácie (pre kvalifikovaných pracovníkov od 17,- €/hod. brutto),
  • inflačný bonus od roku 2024,
  • pomoc pri hľadaní ubytovania.

Vzbudili sme váš záujem?

V tom prípade nám pošlite prihlášku s vypovedajúcimi podkladmi e-mailom v PDF formáte.

Ďalšie informácie k inzerátu vám radi poskytneme v telefonickom rozhovore.

ERGO TEC Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Frau Christiana Kleer
Am Markt 35
66763 Dillingen

Tel.: 0049 171 94 00 562
Mail: [email protected]

www.ergo-tec.net

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 4823542  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 EUR/hod.