Asistent/ -ka vedoucího distribuční sítě

Mediaservis, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Novoveská 1262, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-29
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mediaservis, s.r.o., IČ 24197360
Pracoviště:Mediaservis, s.r.o. - pracoviště, Novoveská 1262/95, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-09-29
Mzdové rozpětí:od 12000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ, vhodné i pro absolventy, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, práce s PC, flexibilita, rychlá orientace v mapách. Mzda 12 000 - 13 000 Kč, práce na dohodu o pracovní činnosti, po zaprování možnost převedení na hlavní pracovní poměr, pracoviště celý okres Opava - jedná se o kontrolu doručovatelů. Nástup ihned. KO: Kopcová, životopisy zasílejte na email: [email protected]. Nahlášeno 29.9.2014

Poslední změna:2014-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 7945630744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B