Vedoucí ekonom

Mediate,s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zabezpečení ekonomické stability a trvalého růstu zisku firmy
- strategické řízení financí a konsolidace finančních toků
- daňová optimalizace a realizace firemního controllingu
- pravidelné sledování účetní a daňové problematiky a její aplikace,
v praxi
- cash management a správa pohledávek
- hodnocení efektivnosti a návratnosti investic
- odpovědnost za řádné zpracování rozpočtů, finančních plánů,
analýz a cash flow
- příprava účetních reportů, měsíčních a ročních závěrek, daňových
přiznání
- zodpovědnost za faktickou správnost provedených účetních
operací
- strategická spolupráce s bankami, pojišťovnami a externím
auditorem
- zastupování společnosti v jednání s orgány státní správy
- aktivní účast na výběrových řízeních a důležitých cenových jednání
odb/dod vztahů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Mzdové účetnictví - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
POHODA - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 5 let - přímé
reference, realizované projekty, atd.
- přímé zkušenosti s optimalizací firemních finančních toků
- výborná znalost účetní a mzdové agendy, legislativy a daňových
zákonů
- velmi dobrá znalost MS Office se zaměřením na MS Excel
- aktivní znalost AJ nebo NJ min. na úrovni intermediate
- schopnost analýzy, logického úsudku a myšlení v souvislostech
- vyjednávací schopnosti, předpoklad týmové práce a časová
flexibilita
- znalost ERP systémů pro finanční a ekonomické řízení firmy -
výhodou
- řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český výrobce bylinných a ovocných čajů
ID: 1605216  Datum zveřejnění: 25.3.2014