Účetní

MEDIATE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
325, 561 16 Libchavy, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEDIATE s.r.o., IČ 64791866
Pracoviště:Dolní Libchavy 325, 561 16 Libchavy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 23000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Dolní Libchavy č.p. 325, 561 16 Libchavy
Náplň práce:
- Vedení vybrané účetní agendy (Pokladna, Faktury, Opravné doklady apod.)
- Pohledávky po splatnosti a jejich řešení
- Evidence a příprava podkladů navazujících na účetnictví vč. archivace dokladů
- Zpracování podkladů a vyúčtování bonusů zákazníků
- Intrastat
- Ostatní administrativní činnost
Odborné požadavky:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- odborná praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky
- znalost účetnictví a daní
- zkušenost s účetním a mzdovým SW POHODA výhodou
- samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost, schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
- místo výkonu práce: Dolní Libchavy
Nabízíme:
- ohodnocení v závislosti na kvalitě a rozsahu práce a plnění zadaných úkolů
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- práci v příjemném kolektivu
Požadovaný nástup: duben-květen 2017
Kontakt: zaslat životopis

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12265180715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, znalost práce MS Office (Excel, Word)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič