Asistent/ka Centra zdraví v Praze

Medical

Místo práce
Na Strži 40, Praha 4 - Pankrác, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20.000,- - 40.000,- fix + provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Centrum zdraví v Praze přijme spolehlivé, samostatné, komunikativní kolegy/ně, dále absolventy a zájemce bez praxe zaučíme během jednoho měsíce. Nástup ihned.
Náplň práce: Staráme se o stávající i nové klienty, o členy našeho VIP clubu. Provádíme přímo v Centru léčbu lékařským švýcarským certifikovaným přístrojem Bioptron.Je to nejlepší světelná terapie na světě, která získala již v r. 1903 Nobelovu cenu za vyléčení TBC kůže. Obsluhu přístrojů Vás naučíme, máme spoustu zájemců o léčbu (hlavně bolesti kloubů, páteře, kožní onemocnění malých dětí i dospělých-ekzémy, akné, lupénka, jizvy apod...) dále máme dva unikátní přístroje na zlepšení kvality a čištění vody AqueenuPro a Edelwasser, které doporučují lékaři již pro miminka.
Spec.produktové školení s RTM přímo v Centru zdraví. Výhodou pro přijetí je praxe ve zdravotnictví, ale není podmínkou. Spolupracujeme se špičkovými odbornými lékaři.
Práce na smlouvu o obchodním zastoupení
Pokud máte příjemné vystupování a jste ochotni se učit novým věcem, rádi se s Vámi setkáme na přijímacím pohovoru, přineste prosím životopis sebou.
Těšíme se na spolupráci
Milan Vimr
region.obch.ředitel Zepter Medical Praha

Veškeré podrobnější informace o naší činnosti Vám sdělíme na setkání, které se uskuteční přímo v Centru zdraví v Praze. Termín pohovoru Vám pošleme mailem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jiné výhody: Nabízíme práci v příjemném kolektivu, časovou flexibilitu, vysoké finanční ohodnocení a možnost profesního růstu již po 3 měsících, využívání zdravotního sortimentu zdarma, možnost práce na plný úvazek (40 hod/týden) nebo poloviční úvazek (20 hod/týden).

Dále nabízíme zázemí v region.kanceláři + vybavení materiály a výrobky. Po zaškolení a získání praxe po dobu 1 roku - možnost vedení týmu a otevření nové region.kanceláře v další lokalitě Prahy.

Informace o náboru

Termín pohovoru Vám zašleme na Váš email.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativnost, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky Zepter přinášejí zdraví - úspory - spokojenost - eleganci
Ve více než 60-ti zemích světa na 5-ti kontinentech šíří více než 130 000 reprezentantů myšlenku zdraví a krásy. Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní zboží, které je navrženo tak, aby změnilo způsob Vašeho života a zlepšilo Vaše zdraví, a tím Vám umožnilo žít delší a šťastnější život.
ID: 1150602  Datum zveřejnění: 4.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- - 40.000,- fix + provizní systém