Region.kancelář Medical Praha přijme ihned spolupracovníky. Asistent

Medical

Místo práce
Spálená 55, 110 00 Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
16000 - 36000 Kč/měsíc - provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Centrum zdraví v Praze přijme spolehlivé, samostatné, komunikativní kolegy/ně, dále absolventy a zájemce bez praxe zaučíme během jednoho měsíce. Nástup ihned.
Náplň práce: Staráme se o stávající i nové klienty, o členy našeho VIP clubu. Provádíme přímo v Centru léčbu lékařským švýcarským certifikovaným přístrojem Bioptron.Je to nejlepší světelná terapie na světě, která získala již v r. 1903 Nobelovu cenu za vyléčení TBC kůže. Obsluhu přístrojů Vás naučíme, máme spoustu zájemců o léčbu (hlavně bolesti kloubů, páteře, kožní onemocnění malých dětí i dospělých-ekzémy, akné, lupénka, jizvy apod...) dále máme dva unikátní přístroje na zlepšení kvality a čištění vody AqueenuPro a Edelwasser, které doporučují lékaři již pro miminka.
Spec.produktové školení s RTM přímo v Centru zdraví. Výhodou pro přijetí je praxe ve zdravotnictví, ale není podmínkou. Spolupracujeme se špičkovými odbornými lékaři.
Práce na smlouvu o obchodním zastoupení.
Pokud máte příjemné vystupování a jste ochotni se učit novým věcem, rádi se s Vámi setkáme na přijímacím pohovoru, přineste prosím životopis sebou.
Těšíme se na spolupráci
Milan Vimr
region.obch.ředitel Zepter Medical Praha

Veškeré podrobnější informace o naší činnosti Vám sdělíme na setkání, které se uskuteční přímo v Centru zdraví v Praze. Termín pohovoru Vám pošleme mailem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jiné výhody: Nabízíme práci v příjemném kolektivu, časovou flexibilitu, vysoké finanční ohodnocení a možnost profesního růstu již po 3 měsících, využívání zdravotního sortimentu zdarma, možnost práce na plný úvazek (40 hod/týden) nebo poloviční úvazek (20 hod/týden).

Dále nabízíme zázemí v region.kanceláři + vybavení materiály a výrobky. Po zaškolení a získání praxe po dobu 1 roku - možnost vedení týmu a otevření nové region.kanceláře v další lokalitě Prahy.

Informace o náboru

Přijímací pohovor se uskuteční v Centru zdraví spol. Zepter v Praze s region.ředitelem. Termín Vašeho pohovoru Vám během týdne zašleme mailem.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.10.2016 (zbývá ještě 2 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativnost, příjemné vystupování a jenání s lidmi, práce v kolektivu, loajálnost, samostatná práce, příp.vedení kolektivu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zepter International je na českém trhu letos 25 let, nabízíme výrobky nejvyšší kvality pro zdravý a delší život. V ČR máme 1,8 milionů zákazníků, patříme mezi nejúspěšnější společnosti v přímém prodeji.
Společnost se řídí základními principy:
I. Jsme hrdí na naše výrobky.
II. Jsme hrdí na jejich špičkovou kvalitu, skvělý design a vyspělou technologii.
III. Těšíme se ze své práce.
IV. Vážíme si svých spolupracovníků.

Adresa společnosti

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. Ing. Petr Uhlík
Spálená 55
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 1203050   Datum zveřejnění: 7.10.2016