Nově otevřené Centrum zdraví v Praze 5 (Asistent manažera)

Medical

Místo práce
Spálená 55 Praha 1
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
provizní systém 16000 - 36000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V nově otevřeném Centru zdraví v Praze 5 zaměstnáme ihned 2-3 spolupracovníky na pozici asistent manažera Centra zdraví Zepter v Praze. Náplní práce - provádíme léčbu lékařským švýcarským přístrojem Bioptron, pomáháme astmatikům, alergikům - spec.přístroj Therapy air ion, dále se zabýváme zdravou výživou, správné uchování potravin ve vacsy systému, máme dva unikátní přístroje na čištění vody a spoustu dalších jedinečných výrobků. Staráme se o nové i stávající klienty.
Zkušenosti v této oblasti zdravé výživy nebo praxe ve zdravotnictví velmi vítána.
Po zapracování - karierní růst - pozice vedoucí Centra zdraví.
Těším se na setkání s Vámi,
Marcela Dolanová
Zepter Medical Praha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, proškolíme a zaučíme Vás. Po zaškolení možný kariérní postup na pozici manažer/vedoucí Centra zdraví ( plánujeme otevření 2 nových Center v Praze do konce roku 2017).
neomezené velmi nízké tarify speciální od mobil.operátora
využití našich výrobků zcela zdarma
smlouva o obchodním zastoupení
provizní systém

Informace o náboru

Osobní pohovor podmínkou k přijetí
Zašlete prosím mailem životopis

Lze pracovat i na částečný úvazek na zprostředkovatelskou smlouvu. Podmínky při osobní pohovoru. ROK se nachází v budově Ženských domovů, Ostrovského 253, Praha 5-Smíchov.
Těším se na setkání s Vámi při představení naší společnosti.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 2 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, zdravotnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pracovní nasazení a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme po 3měs.zapracování nadstandartní výdělky, časovou flexibilitu.

Marcela Dolanová, region.manažer Zepter Praha
Komunikativnost, pracovitost, zodpoědnost, příjemné vystupování, ochota učit se, týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zepter International je na českém trhu letos 25 let, nabízíme výrobky nejvyšší kvality pro zdravý a delší život. V ČR máme 1,8 milionů zákazníků, patříme mezi nejúspěšnější společnosti v přímém prodeji.
Společnost se řídí základními principy:
I. Jsme hrdí na naše výrobky.
II. Jsme hrdí na jejich špičkovou kvalitu, skvělý design a vyspělou technologii.
III. Těšíme se ze své práce.
IV. Vážíme si svých spolupracovníků.

Adresa společnosti

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. Ing. Petr Uhlík
Spálená 55
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 1763149   Datum zveřejnění: 5.9.2016