Obchodní konzultant - zdravotní sortiment Praha

Medical

Spálená 55, Praha 110 00, Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
živnost, internship, stáž
Termín nástupu
10.11.2014
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 80.000 Kč/měsíc, fixní plat + prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme obchodního zástupce do zdravotní divize Medical pro prodej lékařských přístrojů pro korporátní klientelu. Jedná se o švýcarské produkty nadstandardní kvality.
Součástí práce je komunikace se stávajícími zákazníky, opečovávání současné databáze i vyhledávání nových zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- zázemí mezinárodní společnosti, která je jedničkou v přímém prodeji a je na trhu již 25 let
- fixní příjem + velmi motivační prémie z obratu, bez horní hranice výdělku
- produktové i prodejní školení hrazené společností
- společnost hradí všechny marketinkové materiály, dárky pro zákazníky, atd.
- po třech měsících možnost postupu na manažerské pozice (vedení týmu ve vlastní kanceláři, vše hrazeno společností)
- ostatní firemní podpory (soutěže o elektroniku, benzín zdarma, lístky na MS v hokeji, zahraniční zájezdy, apod.)

Informace o náboru

Pošlete nám životopis a motivační dopis na uvedený email. Pokud budete vyhovovat našim požadavkům, ozveme se nejpozději do 7 dní s termínem přijímacího pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme příjemný vzhled a velmi slušné vystupování, komunikativnost, dravost a energii, proaktivní přístup, spolehlivé jednání, časovou flexibilitu a chuť na sobě pracovat. Praxe z obchodu nebo přímého prodeje výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky Zepter přinášejí zdraví - úspory - spokojenost - eleganci
Ve více než 60-ti zemích světa na 5-ti kontinentech šíří více než 130 000 reprezentantů myšlenku zdraví a krásy. Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní zboží, které je navrženo tak, aby změnilo způsob Vašeho života a zlepšilo Vaše zdraví, a tím Vám umožnilo žít delší a šťastnější život.
ID: 1913733  Datum zveřejnění: 10.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 - 80.000 Kč/měsíc, fixní plat + prémie