Brigáda pro studenty/tky (Anketář/Telefonní operátor)

Medical

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
10.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme několik brigádníků na práci v kanceláři nebo v terénu.
Zájemci posílejte mailem životopis.
Podmínkou k přijetí je osobní pohovor v Praze 4, Na Strži 40,
termín Vás zašleme mailem.
Marcela Vimrová
RTM Zepter Medical

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme proškolení zdarma, včetně materiálů,
zprostředkovatelská smlouva na 3 měsíce

Informace o náboru

Termín pohovoru Vám do týdne zašleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme brigádníky, kteří by s námi pracovali v region.kanceláři v Praze 4 a také v terénu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky Zepter přinášejí zdraví - úspory - spokojenost - eleganci
Ve více než 60-ti zemích světa na 5-ti kontinentech šíří více než 130 000 reprezentantů myšlenku zdraví a krásy. Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní zboží, které je navrženo tak, aby změnilo způsob Vašeho života a zlepšilo Vaše zdraví, a tím Vám umožnilo žít delší a šťastnější život.
ID: 1929141  Datum zveřejnění: 13.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10.000 Kč