Přijmeme 2-3 asistenty/ky do Centra zdraví

Medical

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
18 000-36 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme 2-3 asistenty do Centra zdraví v Praze 4 a v Praze 5.
Nabízíme formou kancelářského prodeje vysoce kvalitní značkové zboží s dlouholetou tradicí v celém světě. Jedná se o výrobky společnosti Zepter. Základním produktem divize MEDICAL je lékařský švýcarský přístroj BIOPTRON. Navíc v našem Centru zdraví poskytujeme léčbu bioptronem zcela zdarma. Další produkty : Therapy air ion, AqueenaPro.
Nabízíme možnost vysokých výdělků, požadujeme časovou flexibilitu, příjemné vystupování, komunikativnost. Po zapracování možnost kariérního růstu na pozici manažer Centra zdraví.
Těším se na spolupráci s Vámi.
Marcela Dolanová
ROŘ Zepter Medical ULA

Smlouva o obchodním zastoupení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dále nabízíme zázemí v region.kanceláři v Praze, kvalitní zaškolení, vybavení materiály a výrobky. Pro nejlepší OZ po zaškolení možnost vedení týmu a otevření nové region.kanceláře v další lokalitě Prahy. Dále manažerský plat a další kariérní růst ve zdravotní divizi Medical Zepter. Provizní systém.

Informace o náboru

Na Vaši reakci během týdne zašleme mailem termín pohovoru.

Těším se na setkání s Vámi,
Marcela Dolanová, region.obchodní ředitelka Zepter Praha

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 1 den)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, zdravotnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oboru zdravotnictví vítána.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zepter International je na českém trhu letos 25 let, nabízíme výrobky nejvyšší kvality pro zdravý a delší život. V ČR máme 1,8 milionů zákazníků, patříme mezi nejúspěšnější společnosti v přímém prodeji.
Společnost se řídí základními principy:
I. Jsme hrdí na naše výrobky.
II. Jsme hrdí na jejich špičkovou kvalitu, skvělý design a vyspělou technologii.
III. Těšíme se ze své práce.
IV. Vážíme si svých spolupracovníků.

Adresa společnosti

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. Ing. Petr Uhlík
Spálená 55
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 1929158   Datum zveřejnění: 5.9.2016