Asistent(ka) prodeje lékařských přístrojů v nové kanceláři Plzeň nebo KV

Medical

Místo práce
Anglické nábř. 3, Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme komunikativní ženy a muže nad 18 let do nové kanceláře v Plzni ( totéž i pro Karlovy Vary). Náplní práce je telefonování, administrativní činnost, asistence při prodeji lékařských přístrojů. Požadujeme příjemný vzhled, věk nad 18 let, pracovitost, chuť učit se novým věcem. Vhodné též pro absolventy, studenty VŠ, čilé důchodce a ženy po MD. Nabízíme nadstandartní ohodnocení, práci v příjemném kolektivu a kariérní růst. Zkušenost v oboru výhodou, nikoli podmínkou.Sami zaškolíme. Práce na smlouvu o obchodním zastoupení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kariérní růst
zdarma školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost
pracovitost
příjemný vzhled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky Zepter přinášejí zdraví - úspory - spokojenost - eleganci
Ve více než 60-ti zemích světa na 5-ti kontinentech šíří více než 130 000 reprezentantů myšlenku zdraví a krásy. Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní zboží, které je navrženo tak, aby změnilo způsob Vašeho života a zlepšilo Vaše zdraví, a tím Vám umožnilo žít delší a šťastnější život.
ID: 2427606  Datum zveřejnění: 8.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 30000 Kč/měsíc