Centrum zdraví Praha přijme ihned spolupracovníky (Asistent/manažer)

Medical

Místo práce
Spálená 55 Praha 1
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
16000 - 36000 Kč/měsíc - provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Centrum zdraví v Praze přijme spolehlivé, samostatné, komunikativní kolegy/ně, dále absolventy a zájemce bez praxe zaučíme během jednoho měsíce. Nástup ihned.
Náplň práce: Staráme se o stávající i nové klienty, o členy našeho VIP clubu. Provádíme přímo v Centru léčbu lékařským švýcarským certifikovaným přístrojem Bioptron.Je to nejlepší světelná terapie na světě, která získala již v r. 1903 Nobelovu cenu za vyléčení TBC kůže. Obsluhu přístrojů Vás naučíme, máme spoustu zájemců o léčbu (hlavně bolesti kloubů, páteře, kožní onemocnění malých dětí i dospělých-ekzémy, akné, lupénka, jizvy apod...) dále máme dva unikátní přístroje na zlepšení kvality a čištění vody AqueenuPro a Edelwasser, které doporučují lékaři již pro miminka.
Spec.produktové školení s RTM přímo v Centru zdraví. Výhodou pro přijetí je praxe ve zdravotnictví, ale není podmínkou. Spolupracujeme se špičkovými odbornými lékaři.
Práce na smlouvu o obchodním zastoupení.
Pokud máte příjemné vystupování a jste ochotni se učit novým věcem, rádi se s Vámi setkáme na přijímacím pohovoru, přineste prosím životopis sebou.
Těšíme se na spolupráci
Milan Vimr
region.obch.ředitel Zepter Medical Praha

Veškeré podrobnější informace o naší činnosti Vám sdělíme na setkání, které se uskuteční přímo v Centru zdraví v Praze. Termín pohovoru Vám pošleme mailem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, proškolíme a zaučíme Vás. Po zaškolení možný kariérní postup na pozici manažer/vedoucí Centra zdraví ( plánujeme otevření 2 nových Center v Praze do konce roku 2017).
neomezené velmi nízké tarify speciální od mobil.operátora
využití našich výrobků zcela zdarma
zprostředkovatelská smlouva, možnost i na ŽL

Informace o náboru

Osobní pohovor podmínkou k přijetí,
životopis přineste sebou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, zdravotnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pracovní nasazení a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme po 3měs.zapracování nadstandartní výdělky, časovou flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BIOPTRON AG sídlící ve Wollerau nedaleko Curychu, založená na jaře roku 1988, zasvětila svou činnost výzkumu, vývoji a výrobě léčebného přístroje světelné terapie BIOPTRON. Po celém světe byly prodány již 3 milióny přístrojů Bioptron. Švýcarské léčebné přístroje Bioptron jsou distribuovány zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Adresa společnosti

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. Ing. Petr Uhlík
Spálená 55
110 00 Praha 1
ID: 2756257   Datum zveřejnění: 7.10.2016