Obchodní zástupce pro Prahu

Medical

Místo práce
Spálená 55 Praha 1
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
16000 - 36000 Kč/měsíc - provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme do svého týmu zkušeného, samostatného obchodního zástupce. Zabýváme se prodejem lékařských a zdravotních přístrojů formou kancelářského prodeje.
Podmínkou k přijetí je osobní pohovor. Životopis si vezměte sebou.
Těším se na setkání s Vámi.
Milan Vimr
regionální obchodní ředitel Praha
Centrum zdraví Medical

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, proškolíme a zaučíme Vás. Po zaškolení možný kariérní postup na pozici manažer/vedoucí Centra zdraví ( plánujeme otevření 2 nových Center v Praze do konce roku 2017).
neomezené velmi nízké tarify od mobil.operátora
zprostředkovatelská smlouva, možnost i na ŽL

Informace o náboru

Osobní pohovor podmínkou k přijetí,
životopis přineste sebou.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

15.2.2017 (zbývá ještě 24 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, zdravotnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pracovní nasazení a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme po 3měs.zapracování nadstandartní výdělky, časovou flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BIOPTRON AG sídlící ve Wollerau nedaleko Curychu, založená na jaře roku 1988, zasvětila svou činnost výzkumu, vývoji a výrobě léčebného přístroje světelné terapie BIOPTRON. Po celém světe byly prodány již 3 milióny přístrojů Bioptron. Švýcarské léčebné přístroje Bioptron jsou distribuovány zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Adresa společnosti

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. Ing. Petr Uhlík
Spálená 55
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 2756257   Datum zveřejnění: 13.1.2017