Do Zlína a Olomouce přijmeme obchodní konzultanty.

Medical

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kroměříž, Zlín, Olomouc
  • Nabízený plat (hrubého): 10000 - 15000 /měsíc
    Fixní plat
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády), živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Obchodní konzultant bude mít za úkol aktivní oslovování a získání nových zákazníků s aktuální nabídkou produktů. Odměnou obchodních konzultantů jsou provize vyplacené za zprostředkování prodeje produktů novým i stávajícím klientům. Následně obchodní konzultant dlouhodobě pečuje o své stávající klienty.
Jiné výhody
NABÍZÍME:
• Bezplatná školení a praktické zapracování
• Individuální možnosti výdělku podle pracovního a časového nasazení
• Nástup ihned
• Firemní benefity a stálou podporu
• Práce na smlouvu o obchodním zastoupení

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
• Spolupracovníky, kteří preferují zdravý životní styl, chtějí ho předávat svým klientům a pomáhat jim zlepšovat kvalitu jejich života
• Chuť dále se vzdělávat, pracovat na sobě a rozvíjet se
• Výborné obchodní dovednosti
• Živnostenský list

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Za dobu svého působení jsme získali celou řadu ocenění. Zlatý Merkur je světové ocenění za pokrok v oblasti technologie a nové originální výrobky, získali jsme již 5x. Společnosti Zepter byla udělena Medaile cti ostrova Ellis Island za výjimečný přínos lidstvu. V ČR byla oceněna stálost a spolehlivost značky Zepter oceněním Czech Superbrands ADWARD 2013.

společnost se řídí základními principy:
I. Jsme hrdí na naše výrobky.
II. Jsme hrdí na jejich špičkovou kvalitu, skvělý design a vyspělou technologii.
III. Těšíme se ze své práce.
IV. Vážíme si svých spolupracovníků.
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Informace o náboru
Pracovní pozice je vhodná pro kandidáty, kteří rádi komunikují, umí naslouchat klientovi, disponují prodejními dovednostmi, dokáží hledat řešení a mají kultivovaný ústní projev.

Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Pokud se bude váš profesní profil shodovat s požadavky na obsazovanou pozici, zkontaktujeme vás do týdne ve věci sjednání osobního pohovoru.
Adresa společnosti
Medical
Denisova 295/27 Zobrazit na mapě
771 00 Olomouc
ID: 909215   Datum zveřejnění: 15.7.2014
Společnost: Medical
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Medical