Vedoucí reprostřediska a vydavatelství

Medicomp s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Matematicko-fyzikální fakulta UK v Praze hledá vedoucího fakultního reprostřediska a vydavatelství MatfyzPress.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- minimální znalost AJ na úrovni B1
- schopnost samostatně rozhodovat
- kladný vztah k PC a IT, kreativitu
- ekonomické a účetní povědomí.
- předchozí praxe v oblasti nakladatelství – vydavatelství, řízení projektů či marketingu výhodou

Předpokládaný nástup: po domluvě, nejpozději březen-duben 2015.

Adresa pracoviště: Matematicko-fyzikální fakulta UK, Sokolovská 83, Praha 8 - Karlín.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme prostor pro uplatnění vlastních nápadů, dynamický kolektiv, zázemí stabilní organizace, přiměřené finanční ohodnocení.

Informace o náboru

Nabídky společně se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 30. 11. 2014 písemně na adresu: MFF UK, Zaměstnanecké oddělení, Ke Karlovu 3, 121 16 Praha 2.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství.
ID: 1923791  Datum zveřejnění: 10.11.2014