Praktický/á zubní lékař/ka

Mediestetik s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Krupská 12, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zubní lékaři (2261)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mediestetik s.r.o., IČ 28534492
Pracoviště:Mediestetik s.r.o. 001, Krupská 12/17, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 70000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zubního lékaře se znalostí moderních postupů a technik, s chutí se učit nové věci a stále se rozvíjet. V případě uchazeče s ciziny požadujeme znalost češtiny na komunikativní úrovni.
Na našem pracovišti se věnujeme estetické restauraci chrupu s využitím ceresu, stomotologického mikroskopou a dalších moderních přístrojů, zabýváme se implantací a prevencí parodontózy. Možnost školení a profesního růstu.
Možno pracovat na zkrácený úvazek 20 hod/týden - plat 24 000 - 40 000 Kč
V případě zájmu zasílat životopis na email: [email protected] nebo volat na tel. č. 724 880 202 Po - Pá 9-18 hodin

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10799920734

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně