Odborní pracovníci - mistři směny do farmaceutického odd. s možností profesního růstu

MEDITES PHARMA, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1. máje 2625, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-10
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství (31224)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEDITES PHARMA, spol. s r.o., IČ 45194815
Pracoviště:1. máje 2625, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Doktorské (vědecká výchova)
Pracovní poměr:od 2016-08-10
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ODBORNÍ PRACOVNÍCI - MISTŘI SMĚNY do farmaceutického odd. s možností profesního růstu
Požadujeme: VŠ vzdělání, nejlépe chemického směru, pharmacie, přírodní vědy, atd. Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky . Zkušenosti s vedením týmu min. 2 roky. Výborné analytické schopnosti, orientace na výsledky, kreativita a asertivita. Znalost systémů řízení výroby
Velmi dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti, manažerské dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup. Středně pokročilá znalost AJ - slovem, písmem. Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Excel). Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Náplň práce mistra směny: Řízení výrobního provozu (dvousměnný provoz)
Zajištění výroby v množství a kvalitě požadované zákazníkem (plánování). Zajištění maximálního vytížení strojů a zařízení, koncepce. Trvalé zlepšování výrobních procesů, optimalizace, dokumentace, lay-ot, snižování nákladů apod. Zodpovědnost za personální řízení provozu, motivace, využití lidského faktoru. Spolupráce s ostatními úseky společnosti, zejména s technickým úsekem (prevence, střední opravy) a s QA (znalost VYR 32, ISO 13485 apod).
Nabízíme: Slušně pracovní prostředí . Zajímavou a zároveň náročnou práci. Prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu -možnost kariérního růstu. Firemní benefity
První kontakt: telefonicky od 8-12 hod. 571115901, 604254150 e-mail: [email protected] nebo osobně na pracovišti od 8-12hod.
Ověřeno: 10.6.2016

Poslední změna:2016-08-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 10008090722

Požadavky na zaměstnance

postgraduální