Vedoucí kuchař/-ka

MEDOS - STRAVOVÁNÍ s.r.o. (MPSV)

Přemyslova 1106, 500 08 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách (34341)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEDOS - STRAVOVÁNÍ s.r.o., IČ 25292692
Pracoviště:MEDOS - STRAVOVÁNÍ, s.r.o. - Lesy ČR, Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ KUCHAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 7. 2016
- Jedná se o provoz závodního stravování, nabídka 4 jídel, počet vařených jídel do 400, zaučení dle dohody
- Náplň práce: samostatná výroba 350 jídel, vedení kolektivu, znalost PC - strav. program
- Požadujeme: vyučení, 5 let praxe v oboru
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu upřednostňujeme osobní kontakt na adrese: Pražská třída 322, 500 04 Hradec Králové. Kontaktní osoba: Cejnarová Eva, tel.: 495 822 690, 721 780 791, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10757030729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou