Technik/technička - dispečer/dispečerka strojírenské výroby

MEDTEC - VOP, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Brněnská 700, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení (81222)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEDTEC - VOP, spol. s r.o., IČ 64791319
Pracoviště:Brněnská 700/25, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK/TECHNIČKA - DISPEČER/DISPEČERKA STROJÍRENSKÉ VÝROBY
- pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz
- Náplň práce: příprava podkladů pro strojní zpracování plechů
- Požadujeme: vyučení s maturitou, práce na PC, orientace v technických výkresech
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky: 733 125 742, 495 710 280, p. Josef Vašata

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12580860716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou