Marketingový specialista pro membránové procesy

MEGA a.s. (MPSV)

Místo práce
Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEGA a.s., IČ 44567146
Pracoviště:MEGA, a. s. 001, Pod Vinicí 87, 47127 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na firemní stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání (obchodní nebo technické)
" Výbornou znalost AJ, základní znalost RJ
" Praxi na podobné pozici
" Výhodou praxe v proexportně zaměřené firmě dodávající technologické celky
" Výborné analytické schopnosti, schopnost shromažďovat a zpracovávat větší množství různorodých informací
" Schopnost samostatné i týmové spolupráce, organizační schopnosti
" Prezentační schopnosti a dovednosti, kultivovaný verbální projev a vystupování
" Práce na PC (MS Office - Word, Excel, Power Point)
Zodpovědnosti:
" Koordinace marketingových činností a propagace na podporu membránových procesů Průzkumy a analýzy trhu aplikací membránových procesů, mapování příležitostí, příprava vstupu na nové exportní trhy
" Návrhy na modernizaci nebo vývoj nových produktů na základě výsledků tržních analýz
" Správa a analýza dat o konkurenci, porovnání s konkurencí
" Shromažďování a příprava podkladů pro strategická rozhodování
" Aktualizace obsahu webových stránek www.ralex.eu (membránové procesy)

Nabízíme:
" Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s více než 20letou tradicí
" Zajímavou práci v perspektivním oboru
" Nadstandardní motivační program závisející na individuálním přístupu k plnění úkolů a výsledcích divize
" Příjemné moderní pracovní prostředí
" Příspěvek na firemní stravování
" Týden dovolené nad rámec zákona
" Příspěvek na volnočasové aktivity

Poslední změna:2015-07-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 8952070734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výborná znalost
Ruština - Pasivní, základní znalost