Obchodní referent

MEGA a.s. (MPSV)

Místo práce
Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-17
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEGA a.s., IČ 44567146
Pracoviště:MEGA, a. s. 001, Pod Vinicí 87, 47127 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-17
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Komunikativní znalost AJ
- Organizační schopnosti
- Praxe v mezinárodním obchodu nebo marketingu výhodou
- Schopnost týmové spolupráce a dobrou komunikativnost
- Schopnost logického myšlení a systematického řešení problémů
- Znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint)
- Řidičský průkaz sk. B

Hlavní zodpovědnosti:
- Práce v obchodním oddělení, vedení obchodní agendy v IS ESO 9 a MS Dynamics CRM
- Ústní i písemná komunikace se zákazníky zejména v cizím jazyce
- Zpracování poptávek a tvorba nabídek
- Zodpovědnost za přípravu obchodních smluv
- Aktivní účast na obchodních jednáních a výstavách
- Aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti

Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
- Příjemné moderní pracovní prostředí
- Další sociální výhody (příspěvek na stravování, dětskou rekreaci, týden dovolené navíc, atd.)
- Příspěvek na volnočasové aktivity

Nástup: možný ihned

Místo výkonu práce: pobočka firmy ve Stráži pod Ralskem

Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis na adresu: MEGA a.s., personální odd., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem nebo e-mailem na adresu [email protected].
Více informací Vám poskytneme na čísle 487 888 155. Kontaktní osoba: Karolína Nosková
Informace o společnosti: www.mega.cz

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12132830714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní znalost