Finanční účetní

MEGA a.s. (MPSV)

Místo práce
Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-26
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní finanční a investiční (43112)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEGA a.s., IČ 44567146
Pracoviště:MEGA, a. s. 001, Pod Vinicí 87, 47127 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-26
Mzdové rozpětí:od 20000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
Znalost finančního účetnictví zejména v těchto oblastech:
- Fakturace, účtování nedokončené výroby a skladů
- režijní náklady a zaúčtování mezd,
- časové rozlišení,
- dokladová inventarizace.

Dále požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Dobrou orientaci v problematice DPH zejména v oblastech vazby na fakturaci (DUZP, povinnost přiznat daň či osvobození od daně, náležitosti a podmínky pro vystavování daňových dokladů, stanovení místa plnění, režim přenesení daňové povinnosti, podmínky uplatnění odpočtu daně, sestavení daňového přiznání k DPH atd.).
- Praxi v oboru alespoň 3 roky
- Základní znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce.

Náplň práce:
- vystavování a zaúčtování faktur vydaných, kontrola podkladů pro jejich vystavení
- účtování nedokončené výroby
- účtování čerpání dotací
- sestavování měsíčního přiznání k DPH
- zpracování podkladů pro uplatnění DPH v poměrné výši
- kontrola saldokonta
- zpracování dokladové inventarizace za svěřenou část účetní agendy
- účtování dalších svěřených agend dle potřeby

Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
- Příjemné moderní pracovní prostředí
- Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím

Nástup: možný ihned
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 26 000 Kč (dle schopností a praxe uchazečů)

Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis na adresu: MEGA a.s., personální odd., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem nebo e-mailem na adresu [email protected].
Informace o společnosti: www.mega.cz

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12568900713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC