Dělník/ice na 100 % kontrolu

Mektec CZ s.r.o. (MPSV)

Rudolfovská tř. 204, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mektec CZ s.r.o., IČ 25158732, http://www.mektec.de
Pracoviště:Rudolfovská tř. 204, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SOU libovolného zaměření, dobrý zdravotní stav, dobrý zrak, jemná motorika (drobné komponenty) - práce vhodnější pro ženy.
Nabízíme: nástupní mzda 18000 Kč, stabilní místo v silné společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování zvýšení inančního ohodnocení, týden dovolené navíc, zvýšené příplatky za směnnost
Nátup možný ihned.
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu Mektec CZ s.r.o., Eva Fuková, Rudolfovská 201, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail [email protected]

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11712840793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou