Technik kvality - v laboratoři

Mektec CZ s.r.o. (MPSV)

Rudolfovská tř. 204, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-16
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mektec CZ s.r.o., IČ 25158732, http://www.mektec.de
Pracoviště:Rudolfovská tř. 204, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-16
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice: zodpovědnost za provádění procesních kontrol výrobků - měření a testy; sledování kvality výroby, zpracování návrhů změn na základě analýz, měření a výsledků auditů; rekvalifikace výrobku, spolupráce s dalšími odděleními ve výrobě, vedení příslušné dokumentace
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost anglického jazyka
víceleté profesní zkušenosti v automobilovém průmyslu,
zkušeností s 3D měřícím zařízením, znalost statistických metod procesů a měřidel, znalosti PPAP/EMPB, APQP
zodpovědnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. "B"
Nabízíme:stabilní místo v silné společnost, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru,
odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody: příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu [email protected].

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11739760718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou