Technolog smt

Mektec CZ s.r.o. (MPSV)

Rudolfovská tř. 204, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mektec CZ s.r.o., IČ 25158732, http://www.mektec.de
Pracoviště:Rudolfovská tř. 204, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru , praxe v oblasti technologie výroby výhodou, znalost výpočetní techniky, solidní znalosti MS-Office produktů, dobrá znalost německého nebo anglického jazyka, ŘP"B", flexibilita, loajalita
Oblast zodpovědnosti :
" správné používání technologického zařízení
" vytváření a schvalování pracovních postupů
" za bezpečnost nových i stávajících zařízení. Tato musí být konstruována tak, aby zajišťovala pasivní bezpečnost pracovníků a nepoškozovala životní prostředí. Všechny pracovní činnosti musí být vykonávány v souladu s nejnovějšími předpisy bezpečnosti práce a za optimalizace nákladů
" podpora výroby, zavádění nových technologií, zařízení, výrobních postupů a výrobků
a podílení se na jejich dalším zdokonalování
" zajištění dodržování všech zavedených postupů a procesů s ohledem na životní prostředí
" provádění kvalifikace nových strojů a procesů
" provádění a podpora TCD
" identifikace, zavádění nápravných opatření vzhledem k zákaznickým reklamacím
a vzhledem ke snižování zmetkovitosti
" informování nadřízeného, mistra, vedoucí logistiky, vedoucího řízení jakosti v případě nestability nebo neuvolnění procesů
" aktualizace FMEA
" stanovování a další ověřování časových norem jednotlivých pracovních procesů ve spolupráci s mistry výroby včetně jejich zápisu do vyhodnocovacích systémů (SAP, Excel atd.)
Oblast kompetencí:
" odstavit z provozu zařízení, které nesplňuje aktuální legislativní požadavky nebo u něhož bylo při údržbě zjištěno nebezpečí havárie
" odstavit z provozu zařízení, které nesplňuje požadavky na ESD
" provádět při vzniku rizika kroky vedoucí k jeho odvrácení včetně omezení popř. zastavení dotčeného provozu/výroby
Nabízíme: stabilní místo v silné společnosti, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení, příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, zaměstnanecké sociální výhody příspěvek na dopravu, týden dovolené nad rámec ZP
Nástup možný ihned.
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na [email protected].

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11806090773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B