Obsluha v gastro provozu/ barman

MELIDA, a.s. (MPSV)

Místo práce
281, 543 51 Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Barmani (51320)

Pracoviště a kontakty

Firma:MELIDA, a.s., IČ 24166511
Pracoviště:Špindlerův Mlýn 281, 543 51 Špindlerův Mlýn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBSLUHA V GASTRO PROVOZU/ BARMAN
Požadujeme:vyučení a praxe výhodou, znalost AJ nebo NJ, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství,
příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, ochota pracovat i o víkendech
Pracovní náplň: obsluha zákazníků, správné účtování cen dle platných ceníků přes registrační pokladnu,
odpovědnost za svěřené hodnoty, kontrola stavu zásob,
průběžné odnášení nádobí ze stolů, obsluha myčky,
zabezpečení a udržování čistoty na středisku
Nabízíme: měsíční plat od 12 000,-Kč + 3 000,-Kč osobní ohodnocení + tipy, nástup možný ihned,
možnost dlouhodobé spolupráce nebo letní brigády,
benefitní program, práce v mladém kolektivu
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost - kariéra.
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Poslední změna:2016-10-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11407960772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou