Kuchař - ka

MELIDA, a.s. (MPSV)

Místo práce
281, 543 51 Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:MELIDA, a.s., IČ 24166511
Pracoviště:Špindlerův Mlýn 281, 543 51 Špindlerův Mlýn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KUCHAŘ - KA
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe min 1rok,
potravinářský průkaz, flexibilita, pracovitost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, zručnost,
dobrý zdravotní stav, ochota pracovat i o víkendech
Pracovní náplň: příprava a výdej jídel teplé a studené kuchyně, komunikace se zákazníky, kontrola skladových zásob, odpovědnost za svěřené hodnoty a inventář, úklid
Nabízíme: měsíční plat 20.000,-Kč + osobní ohodnocení, nástup možný ihned, benefitní program,
možnost dlouhodobé spolupráce nebo letní brigády,
práce v mladém kolektivu, možnost ubytování
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost - kariéra.
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Poslední změna:2016-12-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11408020718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou