Vedoucí oddělení membrán, procesů a modulů

MemBrain, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-03
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 48000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě (1321)

Pracoviště a kontakty

Firma:MemBrain s.r.o., IČ 28676092
Pracoviště:MemBrain, s. r. o., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-04-03
Mzdové rozpětí:od 28000 do 48000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MMemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná průmyslová organizace, jejíž rozvoj je podpořen projektem Membránové inovační centrum (MIC). Projekt MIC umožňuje společnosti postavit nový objekt výzkumného centra; vybavit jej jedinečným přístrojovým vybavením; personálně rozšířit tým výzkumných pracovníků o zkušené odborníky, ale také absolventy technických oborů; v letech 2012 - 2019 realizovat rozmanitý výzkumný a inženýrský program.

Vedoucí oddělení Membrán, procesů a modulů vede oddělení výzkumných pracovníků. Je odpovědný za věcné, personální a ekonomické činnosti oddělení, které se zabývá výzkumem a vývojem membránových materiálů, modulů, procesů a zařízení.

Hlavní činnosti:
" Řízení oddělení výzkumných pracovníků o velikosti cca 15 lidí (koordinace činností na oddělení, alokace finančních, lidských a materiálních zdrojů jednotlivým činnostem dle stanovených plánů)
" Vedení, motivace, hodnocení a kontrola podřízených pracovníků, řízení inovačních projektů a zakázek
" Navrhuje personální skladbu, rozpočet a materiálně-technické zajištění činností oddělení
" Prezentace výsledků oddělení vedení společnosti
" Účastní se pravidelných porad a předává informace do oddělení
" V rámci možností a své specializace se podílí na výzkumu a vývoji

Požadujeme
" VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření, technického zaměření
" Pět let praxe na řídící pozici, řízení inženýringu
" Zkušenosti s vedením inovačních a technologických projektů výhodou
" Zkušenosti s dotačními projekty podpory výzkumu a vývoje výhodou
" Znalost AJ (RJ výhodou)
" Dobré komunikační a organizační schopnosti
" Schopnost řízení prioritních úkolů a více úkolů najednou
" Práce na PC (MS produkty - Word, Excel, PowerPoint, Visio)
" Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
" Nadstandardní finanční ohodnocení v rámci regionu, odměny v závislosti na kvalitě pracovníka a odvedené práce, na základě výsledků společnosti
" Práce ve špičkovém Membránovém centru evropské úrovně, mladý a odborně vyzrálý kolektiv, atraktivní a perspektivní obor, práce ve skupině MEGAGROUP, která je světovým lídrem v oboru
" Zahraniční SC, práce se zahraničními partnery a zákazníky a světovými lídry oboru membrán
" Možnost dalšího dlouhodobého vzdělávání odborných znalostí a jazykových dovedností
" Týden dovolené nad rámec zákona
" Příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování a další zaměstnanecké výhody
" Asistence při stěhování do místa výkonu práce ve Stráži pod Ralskem, služební byt

Nástup: možný ihned

Poslední změna:2014-04-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 7049090784

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, Word, Excel, PowerPoint, Visio
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní, výhodou