Manažer prodeje

MemBrain s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:MemBrain s.r.o., IČ 28676092
Pracoviště:MemBrain, s. r. o., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost je součástí firem skupiny MEGA, předního světového dodavatele elektromembránových technologií. MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která v současnosti hledá specialistu na prodej technologických řešení čištění / demineralizace organických i anorganických roztoků.

HLAVNÍ ČINNOSTI:
- Celosvětový prodej technologických řešení demineralizace a plnění plánů prodeje
- Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence
- Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj
- Vedení obchodního případu, tvorba nabídek a jednání se zákazníky
- Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice
- Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti
- Marketingová prezentace firmy, jednotlivých segmentů i produktů
- Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích

POŽADUJEME:
- VŠ (případně i SŠ) chemického či technického směru
- Praxe v oblasti chemického inženýrství, procesního inženýrství či oboru biotechnologií výhodou
- Zkušenost 3 - 5 let s prodejem technologických řešení či technologií, výhodu zkušenosti s prodejem membránových procesů
- Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského či německého jazyka výhodou
- Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou
- Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka
- Orientace na zákaznické potřeby a marketing
- Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět
- reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie

NABÍZÍME:
- práci v atraktivním a perspektivním oboru s nejmodernějším vybavením
- možnost dalšího dlouhodobého vzdělávání, doplňování odborných a jazykových dovedností
- týden dovolené navíc, podnikové stravování , příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké výhody včetně Edenred bonusové karty

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem případně Pardubice
Termín nástupu: 9/2016 případně dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na [email protected], kontaktní osoba paní Jana Čeledová.

Poslední změna:2016-07-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11109620782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B