Obsluha výrobní linky

Mepla s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Strážnická 1518, 276 01 Mělník, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-19
Mzdové podmínky (brutto)
17280 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mepla s.r.o., IČ 47544309, http://www.mepla.cz
Pracoviště:Strážnická 1518, 276 01 Mělník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-19
Mzdové rozpětí:od 17280 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- fyzicky náročná práce
Požadujeme: přesnost, spolehlivost, samostatnost, průkaz VZV dohodou
Nabízíme: výkonnostní prémie dle pracovních výsledků, motivační prémie za docházku, stravenky,
Místo výkonu práce: Strážnická 158, 276 01 Mělník
Kontakt: pí. Hradcová, telefonicky 8:00-17:00, e-mailem - životopis v českém a neměckém nebo anglickém jazyce s fotografií, průvodní dopis , osobní schůzka po telefonické domluvě

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 12713090728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou